УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ
НАСЕЛЕННЯ ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПО
ДНІПРОВСЬКОМУ РАЙОНУ

69096,м.Запорiжжя,бульвар Вiнтера 14
Ми у соц. мережах

Ми у громадських мережах

Верховна рада України

Офіційний Веб-портал

Кабінет Міністрів України

Офіційний Веб-портал

Міністерство соціальної політики

Офіційний Веб-портал

Запорізька міська рада

Офіційний Веб-портал

Районна адміністрація по Дніпровському району

Офіційний Веб-портал

Калькулятор Субсідій

Офіційний Веб-портал

Про новий механізм отримання пільг на ЖКП

Автор ДимДимыч, рубрики: Без рубрики

сс

Мешканцям району ще раз нагадуємо, що з 01.10.2019 запроваджується новий механізм нарахування пільг для осіб пільгової категорії населення (особам з інвалідністю в наслідок війни, учасникам бойових дій, учасникам Великої Вітчизняної війни, дітям війни, реабілітованим, ветеранам органів внутрішніх справ та військовослужбовцям, постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС, багатодітним) Починаючи з листопада 2019 року, українці будуть отримувати квитанції за комунальні послуги з повним розміром платежу – без урахування пільг та субсидій. Це пов’язано із новим механізмом нарахування пільг на ЖКП, який вступив в силу з 1 жовтня 2019 року.


Відтепер розраховані управлінням суми пільг перераховуються АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма). Новим порядком також передбачено надання пільг у грошовій формі пільговикам, які подали заяву до органу соціального захисту населення на отримання пільги готівкою, виплата здійснюється у готівковій формі у зазначений у заяві спосіб (банк або пошта). Звертаємо увагу, що такі заяви можуть бути подані до 15 жовтня або до 15 травня, виплата пільги здійснюється у грошовій готівковій формі з початку опалювального (неопалювального) сезону. У разі отримання готівки пільговик має сплатити спожиті послуги повністю. Інші пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перерахує надавачу послуг АТ «Ощадбанк» (за наявності даних про номер мобільного телефону пільговик отримає інформаційне повідомлення від банку про проведені платежі).


Враховуючи, що відповідний механізм запроваджується вперше, через неточності в даних з технічних причин можуть бути випадки не нарахування окремим особам суми пільги за жовтень 2019 року. У такому разі рекомендуємо звернутися до управління соціального захисту населення за місцем проживання для уточнення інформації. Сума пільги у такому випадку за жовтень буде донарахована в наступному місяці.