УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ
НАСЕЛЕННЯ ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПО
ДНІПРОВСЬКОМУ РАЙОНУ

69096,м.Запорiжжя,бульвар Вiнтера 14
Ми у соц. мережах

Ми у громадських мережах

Верховна рада України

Офіційний Веб-портал

Кабінет Міністрів України

Офіційний Веб-портал

Міністерство соціальної політики

Офіційний Веб-портал

Запорізька міська рада

Офіційний Веб-портал

Районна адміністрація по Дніпровському району

Офіційний Веб-портал

Калькулятор Субсідій

Офіційний Веб-портал

Опалювальний сезон 2020-2021!

Автор ДимДимыч, рубрики: Без рубрики

Щорічно в жовтні місяці відбувається процес перепризначення субсидій на новий опалювальний сезон.
Звертаємо увагу, що домогосподарствам, які користувалися житловою субсидію з 1 травня 2020 року, субсидію на опалювальний сезон буде призначено автоматично.
Житлова субсидія на оплату комунальних послуг з постачання теплової енергії, постачання та розподілу природного газу, постачання та розподілу електричної енергії для централізованого, автономного та індивідуального опалення в опалювальний сезон розраховується з 16 жовтня по 15 квітня включно.
Повторно з новим пакетом документів до управління соціального захисту населення необхідно звернутися у разі зміни складу зареєстрованих у житловому приміщенні осіб; складу сім’ї члена домогосподарства; переліку отримуваних ЖКП та інше. Документи можуть бути надіслані через сайт Мінсоцполітики; поштою; а також залишені в скриньці управління. Заяву та декларацію на призначення субсидій та державних допомог можна заповнити дистанційно за допомогою мобільного зв’язку з обов’язковою ідентифікацією заявника на прийомі в управлінні.
З усіх питань призначення субсидій, державних соціальних допомог Ви маєте можливість отримати консультації за наступними номерами телефонів: 0993650760 – відділ прийому громадян,
0993650750, 0683083276 – відділ прийняття рішень ( призначення допомог та субсидій).
Управління соціального захисту населення Запорізької міської ради по Дніпровському району повідомляє, що про стан призначення житлової субсидії на Ваше домогосподарство, можливо дізнатись на сайті державного реєстру отримувачів субсидії Міністерства соціальної політики за електронною адресою https://subsidii.ioc.gov.ua/
111