УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ
НАСЕЛЕННЯ ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПО
ДНІПРОВСЬКОМУ РАЙОНУ

69096,м.Запорiжжя,бульвар Вiнтера 14
Ми у соц. мережах

Ми у громадських мережах

Верховна рада України

Офіційний Веб-портал

Кабінет Міністрів України

Офіційний Веб-портал

Міністерство соціальної політики

Офіційний Веб-портал

Запорізька міська рада

Офіційний Веб-портал

Районна адміністрація по Дніпровському району

Офіційний Веб-портал

Калькулятор Субсідій

Офіційний Веб-портал

НАДАЄМО НОВУ ПОСЛУГУ СОЦІАЛЬНОГО ПІКЛУВАННЯ ПІД ЧАС САМОІЗОЛЯЦІЇ

Автор ДимДимыч, рубрики: Без рубрики

                                                                                                             22
Наказом Міністерства соціальної політики України від 06.08.2020 № 560 затверджено Методичні рекомендації щодо забезпечення піклуванням осіб, які не мають можливості забезпечення піклування про них у період самоізоляції іншими особами.
Відповідно до Методичних рекомендацій управлінням соціального захисту населення рекомендується першочергово забезпечувати піклуванням осіб, які досягли 60-річного віку, та осіб з інвалідністю, які не мають працездатних родичів, зобов’ язаних їх утримувати, і які дали згоду на самоізоляцію з використанням електронного сервісу «Дій вдома» Єдиного державного веб-порталу електронних послуг. За можливості забезпечуватися піклуванням можуть також інші особи, які перебувають на самоізоляції.
Особам, які перебувають на самоізоляції можуть бути надані такі послуг:
– допомога з ведення домашнього господарства;
– організація обслуговування із залученням підприємств торгівлі,
– харчування тощо;
– придбання продуктів харчування, ліків; сплата комунальних платежів.
Особам, які перебувають на самоізоляції, у тимчасове користування можуть надаватися технічні засоби реабілітації (палиці, милиці, ходунки, крісла колісні), інвентар, устаткування, побутова техніка.
Підставою для розгляду управлінням соціального захисту населення питання забезпечення осіб, які перебувають на самоізоляції, піклуванням можуть бути:
усне чи письмове звернення такої особи або іншої особи, яка діє в її інтересах або наявність в системі «Дій вдома» інформації про особу.
Забезпечення послугами та товарами першої необхідності осіб, які перебувають на самоізоляції, здійснюється працівниками надавачів соціальних послуг із використанням засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно відповідно до вимог щодо їх застосування.
Телефон для довідок: 279 14 49, 050 961 78 38