ДЕПАРТАМЕНТ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ
ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ НАСЕЛЕННЯ
ВІДДІЛ ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ

69096,м.Запорiжжя,бульвар Вiнтера 14

Ми у соц. мережах

Ми у громадських мережах

Верховна рада України

Офіційний Веб-портал

Кабінет Міністрів України

Офіційний Веб-портал

Міністерство соціальної політики

Офіційний Веб-портал

Запорізька міська рада

Офіційний Веб-портал

Районна адміністрація по Дніпровському району

Офіційний Веб-портал

Калькулятор Субсідій

Офіційний Веб-портал

Електронний кабінет – зручний спосіб отримання технічних та інших засобів реабілітації

Автор ДимДимыч, рубрики: Без рубрики

Сервіс «Електронний кабінет особи з інвалідністю» забезпечує можливість:

  • – подачі онлайн заявки на первинну реєстрацію в Централізованому банку даних з проблем інвалідності (далі – ЦБІ);
  • – подачі заяв про потребу в забезпеченні технічними та іншими засобами реабілітації (далі- ТЗР) особам, зареєстрованим в ЦБІ, залишаючись вдома;
  • – отримання особами з інвалідністю через електронний кабінет інформації про результат розгляду заяви про забезпечення ТЗР та інших інформаційних повідомлень.

Доступ до електронного кабінету особи з інвалідністю можливий за посиланням https://ek-cbi.msp.gov.ua, на офіційному веб-сайті Мінсоцполітики у розділі «Е-Сервіси», а також на сайті управління у розділі «Засоби реабілітації» Інтерактивної мапи.

Якщо особа з інвалідністю не зареєстрована в ЦБІ, вона повинна подати заяву про первинну реєстрацію (пункт головного меню Електронного кабінету «Заява про первинну реєстрацію в ЦБІ») та заповнити реєстраційну форму з додаванням скан-копій документів.

Якщо особа вже первинно зареєстрована в ЦБІ (раніше зверталась до управління щодо забезпечення ТЗР, санаторно-курортним лікуванням та інше), їй необхідно обрати пункт меню «Реєстрація на Порталі ЦБІ».

Після первинної реєстрації в ЦБІ необхідно заповнити реєстраційну форму у пункті меню «Реєстрація на Порталі ЦБІ» (ввести логін, пароль, підтвердження паролю, електронну адресу, обрати вид реєстрації: без КЕП (кваліфікованого електронно-цифрового підпису)  або з КЕП).

При реєстрації без електронно-цифрового підпису необхідно ввести код авторизації, який можна отримати в районному управлінні соціального захисту населення при особистому зверненні з заявою про реєстрацію в Електронному кабінеті особи з інвалідністю ЦБІ для отримання коду авторизації. (Увага! Реєстрація в Електронному кабінеті ЦБІ за одним кодом авторизації здійснюється лише один раз. Цей код є секретним, тому його необхідно зберігати в таємниці).

При наявності електронно-цифрового підпису (КЕП) можливо виконати первинну реєстрацію самостійно за посилання «Реєстрація» на головній сторінці Електронного кабінету. Для цього необхідно заповнити дані КЕП (обрати АЦСК, файл підпису КЕП та ввести пароль) та  натиснути кнопку «Зареєструватися».

За результатами реєстрації на електронну адресу надходить лист, який підтверджує факт реєстрації в Електронному кабінеті особи з інвалідністю ЦБІ. Доступ до електронних послуг Електронного кабінету ЦБІ надається після авторизації – кнопка «Вхід» на головній сторінці.

Більш детальну  інформацію та консультування можна отримати  за телефонами:  (096) 939 05 76, (050) 961 78 38, (061)2791134 – (КАБ. 10).

Рекомендуємо до перегляду  НАВЧАЛЬНЕ ВІДЕО: https://cutt.ly/8O4YOYF  ,  https://cutt.ly/UO4YTbvhttps://cutt.ly/AO4YmxY

maxresdefault