УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ
НАСЕЛЕННЯ ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПО
ДНІПРОВСЬКОМУ РАЙОНУ

69096,м.Запорiжжя,бульвар Вiнтера 14
Ми у соц. мережах

Ми у громадських мережах

Верховна рада України

Офіційний Веб-портал

Кабінет Міністрів України

Офіційний Веб-портал

Міністерство соціальної політики

Офіційний Веб-портал

Запорізька міська рада

Офіційний Веб-портал

Районна адміністрація по Дніпровському району

Офіційний Веб-портал

Калькулятор Субсідій

Офіційний Веб-портал

< Міські та обласні програми соціального захисту

Міська комплексна програма соціального захисту населення міста Запоріжжя на 2019-2021 роки

Допомога за особистими зверненням

 

Перелік документів для отримання одноразової матеріальної допомоги:

Адресна цільова допомога

Здійснюється без особистих звернень громадян.

Надається окремим категоріям мешканців міста, які найбільш потребують соціальної підтримки (особи з інвалідністю , у т.ч. діти з інвалідністю, сім’ї з дітьми, ветерани війни, учасники бойових дій в АТО, ООС, сім’ї загиблих військовослужбовців та інші).

Підтримка дітей

Підтримка осіб з інвалідністю

Підтримка ветеранів, пенсіонерів, інших малозабезпечених громадян

Підтримка учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил та сімей, члени яких загинули під час участі в антитерористичній операції, операції Об’єднаних сил

Надання соціальних послуг бездомним особам

Проведення заходів до святкових та пам’ятних дат

 

Надання адресної одноразової грошової допомоги мешканцям районів міста,

у тому числі на поховання деяких категорій осіб

Перелік  документів:

 

Матеріальне заохочення Почесних громадян міста Запоріжжя

Особам, яким присвоєно звання «Почесний громадянин міста Запоріжжя», щомісячно виплачується винагорода у розмірі мінімальної заробітної плати, що склалась на 01 січня відповідного року.

Фінансова підтримка громадських організацій ветеранів та інвалідів міста Запоріжжя

Завдання спрямовано на реалізацію програм, заходів, для виконання яких надається фінансова підтримка громадським об’єднанням ветеранів, забезпечення статутної діяльності, конструктивної взаємодії, соціального партнерства між органами місцевого самоврядування та громадськими об’єднаннями міста.

Передбачено надання фінансової допомоги у рамках проведення телевізійного марафону «Пам’ять» з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення у розмірі 120,000тис.грн. (Запорізькій міській організації ветеранів України – 100,000тис.грн. та Запорізькій міській організації інвалідів війни та Збройних Сил – 20,000тис.грн.) та обласного благодійного телемарафону до Дня Збройних Сил України у розмірі 100,000тис.грн.

 

Компенсація пільгового проїзду окремих категорій громадян

З метою розв’язання проблем соціального захисту громадян, які мають право пільгового проїзду згідно чинного законодавства, на місцевому рівні розроблені наступні заходи:

З метою надання додаткових соціальних гарантій для багатодітних сімей, проводяться компенсаційні виплати Запорізькому міському комунальному підприємству міського транспорту «Запоріжелектротранс» за надання права безкоштовного проїзду в трамваях, тролейбусах та автобусах підприємства одному з батьків багатодітної сім’ї, який зареєстрований в місті Запоріжжі, шляхом надання проїзних квитків.

 

 Надання пільг на послуги зв’язку та інших пільг мешканцям міста Запоріжжя.

З метою розв’язання проблем соціального захисту громадян, які мають право на пільги на послуги зв’язку та інші пільги згідно чинного законодавства, за рахунок коштів бюджету міста забезпечується:

 

Створення умов для надання соціальних послуг громадянам похилого віку та особам з інвалідністю, соціальна реабілітація дітей з інвалідністю, ведення обліку бездомних осіб через діяльність Запорізького міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Територіальний центр має розгалужену структуру підрозділів, через які надаються послуги більше ніж 4-м тисячам громадян похилого віку, дітям та особам з інвалідністю, бездомним особам.

Завдання спрямоване на створення умов для надання якісних соціальних послуг у відділеннях територіального центру шляхом оновлення та покращення матеріально-технічної бази, проведення капітальних ремонтів, реконструкцій будівель тощо.

Здійснення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю, які опинились у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги через діяльність Запорізького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Завдання спрямоване на реалізацію наступних заходів:

Підтримка внутрішньо переміщених осіб

В рамках виконання завдання передбачено надання грошової допомоги на тимчасове проживання внутрішньо переміщеним особам, які отримали статус згідно законодавства та взяті на облік в управлінні соціального захисту населення міської ради по району.

Забезпечення соціальними послугами громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, хворих, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги, фізичними особами.

Завдання спрямоване на виплату компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги (крім осіб, що обслуговуються соціальними службами). Реалізація завдання здійснюється з урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.2004 №558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги» (зі змінами).

Створення умов для виконання функцій, покладених на органи соціального захисту населення, в частині реалізації державної політики у сфері соціальної підтримки мешканців м.Запоріжжя

Завдання спрямоване на покращення матеріально-технічної бази, проведення капітального ремонту будівель, приміщень, машин та обладнання органів соціального захисту населення, що сприяє підвищенню якості обслуговування та впровадженню нових форм надання соціальних послуг.

 

З ДОДАТКАМИ МОЖНА ОЗНАЙОМИТИСЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ: https://zp.gov.ua/uk/documents/item/34176